Kołdra letnia 160×200 antyalergiczna

89.00 

  • Wymiary: 160×200
  • Typ kołdry: Letnia, wyrób medyczny
  • Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i niezwykła lekkość
  • Optymalna cyrkulacja powietrza zmniejszająca ryzyko przegrzania ciała
  • Opis: Antyalergiczna kołdra letnia 160×200 to lekka, przewiewna kołdra przeznaczona na upalne dni. Kołdra jest certyfikowanym produktem wpisanym do rejestru produktów medycznych, wyprodukowaną w Polsce. 

kołdra całoroczna

Brak w magazynie

SKU: M_839596395-1 Kategoria:

Kołdra letnia 160×200 antyalergiczna

Antyalergiczna kołdra letnia 160×200 to lekka, przewiewna kołdra przeznaczona na upalne dni. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży z uwagi na swoją niską wagę. Poszycie produktów wyróżnia się dużą wytrzymałością, a także odpornością. Struktura materiału zapobiega osadzaniu się kurzu, w dodatku kołdra jest wyrobem medycznym, co sprawia, iż zahamowuje rozwój roztoczy i ich alergenów.

Specjalnie opracowane wypełnienie kołdry jest miękkie w dotyku, delikatne i puszyste. Dzięki pikowaniu kołdra zapewnia stabilną pozycję i równomiernie rozkłada ciepło na całe ciało. Najwyższej jakości materiały, z jakich została wyprodukowana kołdra sprawiają, że kołdra jest przyjazna dla osób z tendencją do alergii oraz można ją prać w pralkach automatycznych.

Po rozpakowaniu z opakowania próżniowego, kołdra zwiększą swą objętość trzykrotnie.

Wyrób medyczny polskiej produkcji

Kołdra jest certyfikowanym produktem wpisanym do rejestru produktów medycznych, wyprodukowaną w Polsce. Syntetyczny materiał najwyższej jakości oraz zastosowane wypełnienia z najbardziej prozdrowotnych tkanin zapobiega osiadaniu się kurzu oraz minimalizuje rozwój roztocz. Użyte materiały są zupełnie neutralne dla skóry człowieka.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.