• Materac piankowy 120×200 Be Sleep

    599.00 

Materace 120×200 cm pozwalają już na niebagatelny komfort snu – rozmiar ten sprawia, iż jest on minimalnym zalecanym rozmiarem, aby odpoczywać w komfortowych warunkach dla dwóch osób zmagających się z bólami kręgosłupa.

Materac 120×200 możemy podzielić ze względu na twardość materaca, ale także właściwości antyalergiczne, rodzaj materaca, materace miękkie, materace średnio twarde h3 h4 oraz ze względu na zastosowaną technologię, w tym:

  • materac 120×200 kieszeniowy
  • materace sprężynowe
  • materac piankowy
  • materac z pianki termoelastycznej (pianka termoelastyczna jest głównym składnikiem budulcowym materaca)
  • materac lateksowy (w jego skład wchodzi głównie lateks)

Komfort spania zależy od wielu rzeczy – przede wszystkim od tego, czy materace idealnie dopasowują się do kształtu ciała.

Dodatkowo, osoby z bólem kręgosłupa powinny zwłaszcza zwrócić uwagę na odpowiedni model – nie może on być zbyt miękki lub zbyt twardy.

Materac piankowy 120×200 cm – czy to dobry wybór?

Wielu ludzi szykujących się do zakupu materac zastanawia się, czy produkty piankowe to dobre rozwiązanie do ich łóżka. Odpowiedni materac 120×200 musi być nie tylko wygodny, ale i trwały – materace zbudowana z pianki będą miały mniejszą trwałość podłoża niż te zawierające sprężyny kieszeniowe.

Mimo wszystko materac piankowy może być dobrym rozwiązaniem dla jednej osoby, której zależy, aby mieć solidny wypoczynek w niskiej cenie.

Materac 120×200 cm – właściwości antyalergiczne

W wypełnieniu naszych materacy znajdują się specjalne włókna, które odpowiadają za nadanie odpowiedniego stopnia twardości oraz mają właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne.

Powłoki pomiędzy materacami wypełnione są substancjami absorbującymi wilgoć z materacy. Dzięki temu wiesz, że nasze materace 120×200 cm to idealny wybór, polecany dla alergików.

Materac kieszeniowy – kiedy sprawdzi się najlepiej?

Materac kieszeniowy czy bonellowy to tylko niektóre propozycje, które oferujemy Państwu w ramach oferty sklepu I-Materac.

Jeśli chodzi o sprężyny kieszeniowe, wzmacniają one znacznie twardość materaca oraz powodują, iż odczucie h3 h4 jest inne niż w przypadku pianki. Sprężyny utrwalają materac, zapobiegają powstawaniu wgłębień w piance, a także podtrzymują ją, równoważąc ciężar ciała.

Pianka termoelastyczna w materacu 120×200 cm

Materac, w skład których wchodzi pianka termoelastyczna to specjalne rodzaje materacy 120×200 cm.

Są one zaprojektowane tak, aby pomóc dostosować się w jak największym stopniu do ciała osoby śpiącej – pomagają zrelaksować mięśnie i dać uczucie odpoczynku i relaksu każdej nocy. Dzięki technologii pianki termoelastycznej dopasowuje się ona nie tylko do kształtu ciała, ale także do jego temperatury.

Dostępne w I-Materac materace termoelastyczne oferują doskonałą jakość i wygodę w dobrej cenie. W dodatku, materace te wspomagają pracę mięśni oraz stawów.

Ponadto każdy nasz materac 120×200 cm ma doskonałą zgodność z naturalną krzywizną pleców.

Materace 120×200 cm – komfort nie tylko podczas snu!

Jeśli cenisz sobie spokojny odpoczynek podczas leżenia lub czytania w łóżku, na materacu 120×200 mm na pewno możesz to robić!

Duża powierzchnia zapewnia najlepszy możliwy komfort. Jest to szczególnie cenione przez osoby często zmieniające pozycje podczas snu.

Odpowiednia szerokość sprawia, że rozmiar 120×200 najlepszy wybór wśród ludzi, którzy lubią spędzać mieć dużo przestrzeni dla siebie.

Również wieczory filmowe z przyjaciółmi nie powinny być problemem, ponieważ każdy może łatwo znaleźć miejsce dla siebie.

Materace 120×200 cm w sklepie I-Materac – dostawa gratis

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materacy do swojej sypialni i łóżka.

Odpowiedni materac 120×200 jest przystosowany dla osób, które lubią komfort w dużych pokojach i optymalny sen.

W sklepie internetowym materacy I-Materac wszyscy klienci mogą dobrać swój indywidualny model dla swej wagi, wysokości lub innych indywidualnych preferencji.

Przy wyborze materaca 120×200 warto wziąć pod uwagę materac piankowy 120×200, który został stworzony przy użyciu różnych rodzajów pianki i oferuje maksymalny komfort miękkości. Niezwykle ważny jest także zdejmowany pokrowiec, który musi być dopasowany do naszego materaca.

Materace termoelastyczne 120×200 mają właściwości, aby dostosować się do wszystkich krzywizny ciała, reagując na ciepło ciała dając pocieszające uczucie. Skontaktuj się z nami, aby wybrać najlepiej!