O nas

O nas

Sklep Internetowy I-Materac został założony przez grupę ludzi, którzy przez ponad 5 lat pracowali jako przedstawiciele jednej z największych firm z materacami w Polsce. Jako przedstawiciele handlowi dużej sieci sprzedaliśmy w ciągu tego czasu kilkadziesiąt tysięcy materacy zarówno klientom detalicznym, jak i dystrybutorom.

Rok 2021 był dla nas przełomowy – w grudniu postanowiliśmy, iż nasze doświadczenie i kontakty w branży możemy przełożyć na własny biznes, tworząc sklep I-Materac.

Gdzie produkowane są materace, które sprzedajecie?

Każdy z tych materacy jest produkowany w Polsce.

Dlaczego wasze materace są tak tanie?

Cena materacy, które sprzedajemy jest relatywnie niska, ponieważ nasze koszty nie są tak duże jak największych sieci handlowych.

Dlaczego warto wybrać materac z waszej oferty?

Przede wszystkim materace dostępne w naszym sklepie nie są tymi materacami, które najczęściej sprzedają się w sieciach handlowych – nasze materace są wyselekcjonowane jako pozycje, które były oceniane najlepiej przez klientów w danym przedziale cenowym na grupie minimum tysiąca osób.

Jako byli przedstawiciele handlowi wiemy doskonale, jakie materace klienci preferowali, z jakich byli zadowoleni, a jakie najczęściej zwracali czy z jakimi mieli problemy w postaci wgnieceń, odkształceń itd. W dużych sklepach materacami, które najczęściej się sprzedają są te, na których najwięcej się zarabia – naszą misją jest to, aby było zupełnie na odwrót – chcemy sprzedawać towar, z którego klient będzie najbardziej zadowolony.

Dlaczego w sklepie jest tak mało rodzajów materacy?

Staramy się nieustannie poszerzać ofertę – w ciągu miesiąca wzrosła ona z 20 pozycji do ponad 40, jednakże postanowiliśmy, że na początek zamiast dużego wyboru materacy, zatowarujemy się w te najlepsze, które klienci oceniali najwyżej. Wierzymy, że dynamiczny rozwój naszej firmy pozwoli nam w przyszłości rozbudować sklep, a tym samym dodać dużo więcej asortymentu do wyboru dla naszych klientów.