O nas

O nas

Sklep Internetowy I-Materac został założony przez grupę ludzi, którzy przez ponad 5 lat pracowali jako przedstawiciele jednej z największych firm z materacami w Polsce. Jako przedstawiciele handlowi dużej sieci sprzedaliśmy w ciągu tego czasu kilkadziesiąt tysięcy materacy zarówno klientom detalicznym, jak i dystrybutorom.

Rok 2021 był dla nas przełomowy – w grudniu postanowiliśmy, iż nasze doświadczenie i kontakty w branży możemy przełożyć na własny biznes, tworząc sklep I-Materac.

Gdzie produkowane są materace, które sprzedajecie?

Każdy z tych materacy jest produkowany w Polsce.

Dlaczego wasze materace są tak tanie?

Cena materacy, które sprzedajemy jest relatywnie niska, ponieważ nasze koszty nie są tak duże jak największych sieci handlowych.

Dlaczego warto wybrać materac z waszej oferty?

Przede wszystkim materace dostępne w naszym sklepie nie są tymi materacami, które najczęściej sprzedają się w sieciach handlowych – nasze materace są wyselekcjonowane jako pozycje, które były oceniane najlepiej przez klientów w danym przedziale cenowym na grupie minimum tysiąca osób.

Jako byli przedstawiciele handlowi wiemy doskonale, jakie materace klienci preferowali, z jakich byli zadowoleni, a jakie najczęściej zwracali czy z jakimi mieli problemy w postaci wgnieceń, odkształceń itd. To dlatego właśnie tak dobrze znamy się na tym, co robimy.

W dużych sklepach materacami, które najczęściej się sprzedają się te, na których najwięcej się zarabia – naszą misją jest to, aby było zupełnie na odwrót – chcemy sprzedawać towar, z którego klient będzie najbardziej zadowolony.