Pokrowiec na materac – co to jest?

Pokrowiec na materac to tkanina ochronna, która zakrywa górną część materaca.

Ochraniacz na materac to bariera zapobiegająca kontaktowi płynów i innych substancji z powierzchnią materaca. Podkładka pod materac to warstwa wyściółki, która nakłada się na łóżko, zwykle wykonana z bawełny lub poliestru.

Materiał z jakiego wykonany jest pokrowiec musi być miły w dotyku, musi mieć możliwość prania, dzięki której będziesz mógł poradzić sobie z każdym zabrudzeniem.

Topper a pokrowiec – czym się różnią?

Topper to dodatkowa warstwa umieszczana na wierzchu aktualnego pokrowca, zwykle wykonana w celu uczynienia jej bardziej miękką lub wygodniejszą.

Pokrowiec zapewnia ochronią powłokę, która zakrywa całe łóżko, w tym wszystkie cztery boki i spód, aby utrzymać odpowiednią higienę spania. Produkt musi być idealnie dopasowany do łóżka, delikatny i przyjemny w dotyku.

Pokrowiec pikowany – jaki materiał?

Pokrowce na materace mogą być pikowane lub nie.

Pikowany pokrowiec to taki pokrowiec, który posiada dodatkową warstwę owaty, która nadaje używanemu przez nas materacowi, na którym śpimy, dodatkowej struktury.

Pokrowiec pomoże w utrzymaniu czystości

Pokrowiec na materac to ważny zakup dla każdej osoby, która posiada materac.

Pokrowiec na materac może pomóc w utrzymaniu materaca w czystości, wolnym od roztoczy i innych alergenów.

Zapewnia również ochronę przed pluskwami, płynami i wyciekami.

Niektóre osoby mogą obawiać się, że pokrowiec na materac sprawi, że ich sen będzie mniej komfortowy. Jednak na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pokrowców, które zapewniają komfort, a jednocześnie zapewniają ochronę przed wszystkimi tymi rzeczami i przede wszystkim pomagają w utrzymaniu czystości. Przed wyborem pokrowca należy jednak dokładnie zmierzyć nasz materac.

Osoba powinna zapoznać się z różnymi rodzajami okładek przed podjęciem ostatecznej decyzji o tym, którą z nich kupić.

Maty, ochraniacze i pokrowce na zamówienie w ofercie I-Materac

W ofercie sklepu I-Materac znajdziecie Państwo pokrowce i maty z różnych tkanin.

Zamówienie realizowane jest niezwykle szybko – zamówiony pokrowiec otrzymają Państwo do 3 dni. Posiadamy szeroką gamę pokrowców, które pomagają w utrzymaniu czystości, nadają się do prania, są miękki i delikatne w dotyku, a ich materiał to bawełna lub poliester, w zależności od tego co wybieramy.