Koszty i formy dostawy

Darmowa dostawa

Kupując jakikolwiek materac z asortymentu naszej firmy z płatnością ONLINE, otrzymujecie Państwo dostawę kurierem gratis na terenie całej Polski. Wszystkie paczki wysyłamy przesyłką kurierską. Do przesyłek pobraniowych doliczana jest niewielka prowizja kurierska w wysokości 15 złotych.

Dostawa kurierem to szybki i niezawodny sposób dostarczania przesyłek na terenie całego kraju. W dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku wysyłamy zamówienie w maksymalnie 24 godziny od momentu wpłynięcia danego zamówienie. Po wysłaniu przez nas towaru, przesyłka zostaje dostarczona już następnego dnia roboczego przesyłką kurierską ubezpieczoną na kwotę danego zakupu. Za pośrednictwem DPD klient ma możliwość stałego śledzenia trasy, którą pokonuje przesyłka oraz miejsc, gdzie się ona znajduje.

Maksymalny czas dostawy za pośrednictwem przesyłki kurierskiej to 3 dni robocze od momentu wpłynięcia zamówienia.

WAŻNE

  • Pamiętaj, aby podczas składania zamówienia podać aktualny numer telefonu.
  • Pamiętaj, aby zamawiając przesyłkę pobraniową mieć przygotowane pieniądze dla kuriera.

Gdyby wystąpiła jakakolwiek trudność z odbiorem przesyłki lub opóźnienie w dostawie, serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta na adres e-mail: sklep@i-materac.pl.

Postaramy się rozwiązać każdą problematyczną sytuację

PAMIĘTAJ!

Po otrzymaniu towaru należy ściągnąć folię ochronną i umieścić materac na stelażu łóżka pozostawiając go, aż odzyska swoją pełną objętość – którą odzyskuje w czasie od 48 godzin do 72 godzin. W tym czasie nie wolno użytkować materaca.

Jeśli użyją Państwo w tym czasie materac, a ten nie wróci do swojej naturalnej formy, ewentualna reklamacja towaru przez Państwa może zostać odrzucona z przyczyn, iż nie zastosowali się Państwo do powyższej instrukcji.