• Materac piankowy 100×200 Be Sleep

    599.00 

Materace 100×200 cm z właściwościami antyalergicznymi do łóżek pojedynczych są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników.

Do wyboru mamy tutaj wiele modeli, które możemy podzielić ze względu na twardość materaca, trwałość materaca, odpowiednie dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa, właściwości antyalergiczne materacy 100×200 oraz tego, jak materac dopasowuje się w temperaturę ciała użytkownika.

Jeśli chodzi o komfort snu, odpowiedni materac 100×200 cm może zawierać być o różnych stopniach twardości. Materace 100×200 możemy podzielić ze względu na rodzaj, jak np:

  • materace sprężynowe
  • materac piankowy
  • materace wypełnione pianką termoelastyczną (pianka termoelastyczna dopasowuje się do kształtu i zmienia swą objętość pod wpływem temperatury)
  • materace z pianką wysokoelastyczną
  • materace lateksowe (jak sama nazwa wskazuje, wykonane z lateksu)
  • materace kieszeniowe

Materace sprężynowe dla najbardziej wymagających użytkowników

Jeśli nie wiesz jeszcze, jaki materac wybrać, by sprawić sobie wysoki komfort wypoczynku, zastanawiasz się na przykład, czy wybrać materac piankowy czy może z zastosowaniem sprężyn kieszeniowych o różnej twardości, warto tutaj dodać, że wiele zależy od własnych preferencji, kształtu ciała oraz tego, jakie materace 100×200 lubimy – czy średnio twarde czy bardziej miękkie.

Twardy materac dla jednej osoby zapewni komfort snu wyłącznie dla osób o większej wadze, z wagą powyżej 85kg.

Materace 100×200 z pianką termoelastyczną

Zaawansowana technologia produkcji materacy sprawiła, że materiały, których producenci używają przy produkcji materacu są coraz bardziej zaawansowane.

Materac termoelastyczny, czyli wypełniony w środku pianką termoelastyczną jest wykonany z materiału, który pod wpływem temperatury ciała osoby oraz jego nacisku dopasowuje się znakomicie do jego ciała.

Niestety, taki materac nie może powstawać niskim kosztem, gdyż takie pianki są bardzo drogie, dlatego takie materace najczęściej są dostępne powyżej 1000 złotych.

Dodatkowo, warto wspomnieć, iż materace do łóżka 100×200 zawierające sprężyny cechują się większą trwałością aniżeli materace zawierające piankę termoelastyczną. Sprężyny zawsze pracują niezależnie, w osobnej kieszeni niż pianki i zapełniają trwalszy efekt podłoża.

Twardy materac czy miękki – rozmiar 100×200

W trakcie snu, aby był on jak najlepszy po każdym ciężkim dniu, oprócz rzeczy podstawowych jak rozmiar, przyjazność dla alergików liczą się także stopnie twardości materaca.

Stopnie twardości możemy podzielić od H1 po H5, jednakże nie do końca powie nam to wszystko, gdyż na przykład H3 w materacu piankowym będzie dużo miększe aniżeli H3 w materacu kieszeniowym.

Materac nie może być ani za miękki ani za twardy – wypełnienie materaca musi być stabilne i dopasowane do naszego podłoża, pod którym materac się znajduje. Produkt musi spełniać wszystkie indywidualne potrzeby.

Przed zakupem warto dowiedzieć się, jak twardy jest nasz obecny materac oraz czy modele, którym się przyglądamy są od niego twardsze lub miększe – jeśli chcemy spać na miększym materacu, wybieramy materac o mniejszej skali twardości i na odwrót.

Materace do łóżka 100×200 – dla kogo się sprawdzą?

Materac 100×200 to dobry wybór dla osób, które nie mają możliwości pomieścić dużego łóżka w swojej sypialni, a jednocześnie chcą wypoczywać komfortowo bez ograniczania się do szerokości jak 80 czy 90 cm.

Materac z tej grupy materacy będzie dobrym wyborem zarówno dla młodych nastolatków jak i dorosłych śpiących samodzielnie. Dużą popularnością cechują się produkty, w których skład wchodzi pianka termoelastyczna – dzięki dopasowaniu się do temperatury ciała, materac daje przyjemny efekt otulenia.

Właściwa długość i odpowiednia szerokość materacy zapewniają komfort i znakomitą jakość snu przez całą noc. Wybrane modele, zawierające wypełnienie premium będą służyć nam długi czas za naszą powierzchnię spania.

Zapewnia komfortowy sen na 100 x 200 osób bez względu na to, gdzie leżą podczas snu. System może być stosowany do mniejszych sypialni, jak również większych pokoi. Materace 100×200 mogą być używane jako łóżka w akademikach w hotelach lub pokojach hostelowych, jak również w pokojach gościnnych.

Materac 100×200 cm – najlepszy wybór do pojedynczego łóżka!

Wszyscy, którzy preferują najlepszy wypoczynek w trakcie snu, z pewnością będą cieszyć się ogromną przestrzenią dostępną w materacach 100x200cm.

Jeśli Twoje łóżko ma wymiary 100×200 cm, możesz znaleźć odpowiednio dopasowany materac na naszej stronie internetowej.

Rozmiar 100×200 jest idealnym wyborem dla pokoi jednoosobowych lub dla dorastających nastolatków. Nawet ci, którzy zmieniają pozycję często podczas snu mogą wygodnie i spokojnie odpocząć, ponieważ materace 100x200cm oferują wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić każdą niestandardową pozycję snu.

Materace 100×200 cm – I-Materac

Materac Salsa Hilding jest materacem zaprojektowanym specjalnie w celu zwiększenia obciążenia ciała i rozluźnienia mięśni. Materac Rock&Roll Hilding zawiera dwie bardzo elastyczne pianki HR o różnych poziomach twardości. Dostępny w Tencel lub włoskiej okładce. Materac Rumba Hilding łączy w sobie wysokiej jakości materace piankowe i wsporniki ortopedyczne. To materac idealnie przystosowany do zakrętów kręgosłupa.

Materace 100×200 cm w naszym sklepie

Zdrowy sen to dobre samopoczucie. Warto więc kupować zarówno łózka, które są zbudowane z materiałów wysokiej jakości, jak i materace, które będą do nich dopasowane.

Materac 100x200cm daje swobodne poczucie osobie samodzielnie na nim śpiącej. Materace tych wymiarów są zazwyczaj odpowiednie do łóżek dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych lubiących spać samodzielnie.

Materace 100×200 – Sklep internetowy z materacami I-Materac

Materace kieszeniowe w naszym sklepie zawierają sprężyny najwyższej jakości – nadają się do zapewnienia wysokiego komfortu spania dla całej rodziny – od najmłodszych lat do najstarszych.

Materac 100×200 w naszym sklepie internetowym oferuje również materace sprężynowe, które są idealnym wyborem dla wymagających klientów.