Materac 200×200 z pianki wysokoelastycznej HR High

1,199.00 

(5 opinii klientów)
 • Wymiary: 200×200
 • Typ materaca: Piankowy, wykonany z wysokoelastycznej pianki HR
 • Wysokość materaca: 20 cm
 • Twardość materaca (strona górna / strona dolna): H4/H4
 • Zastosowane technologie:  najwyższej jakości pianka wysokoelastyczna, zaawansowana wentylacja, dopasowywanie się do temperatury ciała, antyalergiczne i antygrzybiczne włókna, materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec wysokiej jakości w zestawie
 • Opis: Twardy materac z wysokoelastycznej pianki HR. Zastosowanie bardzo wysokojakościowej pianki powoduje, iż nie zapada się on jak klasyczne, tańsze materace piankowe. Dodatkowo, zaawansowana wentylacja z wbudowanymi włóknami klimatyzującymi sprawiają, iż materac zapewnia wyjątkowe doświadczenie spania osobom mającym kłopot ze zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturą ciała w czasie snu. Wersja “High” cechuje się 20 centymetrową wysokością materaca.

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O TEJ OFERCIE LUB SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO?

 ZADZWOŃ: 530-403-767 LUB 531-451-873

Brak w magazynie

SKU: M_996666277 Kategorie: ,

Materac 200×200 z pianki wysokoelastycznej HR

Dwustronny, antyalergiczny materac z pianki wysokoelastycznej o wymiarach 200×200, przeznaczony dla osób dorosłych. Głównym składnikiem, jakim materac jest wypełniony jest bardzo wysokiej jakości pianka HR, której struktura zapewnia naturalną cyrkulację powietrza. Pianka HR to bardzo sprężysta struktura najwyższej jakości, którą cechuje niebywałą elastyczność, dzięki której komfort użytkowania materaca jest najwyższy.

Wentylacja, która zmienia wszystko

Pianka materaca została wyprofilowana w taki sposób, iż jej kształt bardzo dobrze wpływa na wentylację w czasie snu oraz dopasowywanie się do temperatury ciała użytkownika, co pozwala spać spokojnie niezależnie od tego, jaka temperatura panuje na zewnątrz czy w pokoju.

Wysoka twardość

Materac ten cechuje się gęstą strukturą piankową, dzięki czemu zachowuje wysoką twardość, niezależnie od wagi użytkownika.

Seria PREMIUM 

Seria PREMIUM to materace wysokogatunkowe, które z uwagi na najwyższą jakość materiałów, z jakich zostały wykonane, cechują się nie tylko doborową jakością, ale także bezkonkurencyjną trwałością. Średnia żywotność materacy z tej serii to między 15 a 20 lat użytkowania. Wersja “High” cechuje się 20 centymetrową wysokością.

 

5 opinie dla produktu

 1. Dominik (opinia potwierdzona zakupem)

 2. Magdalena (opinia potwierdzona zakupem)

  Piękny to materac twardy wygodny polecam serdecznie!

 3. Paweł (opinia potwierdzona zakupem)

 4. Antek (opinia potwierdzona zakupem)

  Polecam, szybko wysyłają

 5. Ewa (opinia potwierdzona zakupem)

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.