Promocja! Do każdego materaca kołdra letnia o wartości 100 zł gratis!

Oferta specjalna od sklepu I-Materac!

Doskonała okazja, by odpocząć w upalne lato!

Kup dowolny materac z naszej oferty o wartości minimum 299 zł i otrzymaj kołdrę letnią w gratisie! Do wyboru trzy rozmiary kołder:

kołdra 140×200

kołdra 160×200

kołdra 220×200

Aby wybrać rozmiary kołdry, przy zakupie we wiadomości do sprzedającego prosimy o podanie wymiarów.

Warunki i regulamin promocji

1. Wszyscy klienci I-Materac.pl dokonujący zakupu powyżej kwoty 298 zł otrzymają w gratisie darmową kołdrę letnią o wybranym przez siebie wymiarze.

2. Promocja zaczyna się 23.06.2022r. i trwa aż do odwołania.

3. Klientowi przysługuje jeden promocyjny produkt do każdego zamówienia. Aby wziąć udział w promocji, należy podać we wiadomości do sprzedającego informację o rozmiarze kołdry. Nie podanie tej informacji jest równoznacznie z nieprzystąpieniem do promocji.

4. Odstąpienie od Umowy Sprzedaży oraz zwrot wszystkich Produktów objętych Zamówieniem, jest równoznaczne z rezygnacją z prawa do Darmowego Produktu i obowiązkiem jego zwrotu wraz z zakupionymi Produktami.

5. Jeżeli klient rezygnuje z części zamówionych produktów, ma obowiązek zwrotu Promocyjnej Kołdry przy założeniu, że wartość pozostałych produktów nie przekracza minimalnej kwoty 299 zł.

6. Promocja łączy się ze wszystkimi innymi promocjami oraz kodami rabatowymi.

7. Z uwagi na duże zainteresowanie, kołdry zostaną wysłane w oddzielnej paczce do 3 dni roboczych od dostarczenia materaca w formie wygodnej dla klienta (Paczkomat lub Przesyłka Kurierska).